Kuolemajärven kotisivut

Säätiö

Agricola
Ajankohtaista
Aineistotilaukset
Arkisto
Helsingin kerho
Historiaa
Inkisten suku

Kartta
Kuolemajärveläinen
Kuolemajärvi-säätiö
Kuvia
Kylät
Laulut
Linkit
Miss Sie oot?
Muistomerkit
Osoitteet 1952
Palaute

Etusivulle

Kuolemajärvi-säätiön hallinto 2017

Hallitus

Akkanen Mika, puheenjohtaja
Viitatiaisenkuja 12. 21100 NAANTALI
puh. 02-435 8055 GSM 050-559 0590
mika.akkanen@turku.fi

Hatjalahti Mutalahti

Ossi Tuusvuori


Tuusvuori Ossi
Kuusikaari 7, 21110 Naantali
ostuus@utu.fi
040-7608280
Pihkala/Akkala


Sokura Tytti

Tytti Sokura, asiamies
Tiilentekijänkatu 6 B 42, 20810 Turku
040 848 5560
tytti.sokura@gmail.com
Hatjalahti, äiti Uusikirkko, Metsäkylä

 

Lerkki

Lerkki Seppo
Selkeläntie 91, 21250 Masku
0500 784124
seppo.lerkki@dnainternet.net
Inkilä

Pirhonen Seppo
Tyryntie 39. 31760 URJALA
puhelin: 040-532 7780

seppo.pirhonen@urjamedia.fi
Kolkkala


Hallintoneuvosto


Pulkkinen Liisa, puheenjohtaja
Hyvinkäänkatu 29 D 36, 05830 Hyvvinkää
Puhelin: 0400-957 240,
tervaliisa@gmail.com

Äiti Hatjalaht, isä Koivisto Rautaneni

Lauttamäki Salla-Maria, varapuheenjohtaja
Betaniankatu 4 as. 19, 20810 Turku
050-5935465
sallamaria@gmail.com
Ylä-Kirjola


Hietanen Rauli
Vanha Kuninkojantie 42,  20320 Turku

puh. 050-313 8752
rauli.hietanen@gmail.com
Hietanen

Suvi Hyvönen
Sorolaisenkatu 2 A 10, 212
00 Raisio
0400974920
srhhyv@utu.fi
Pihkala


Kati Kiili
Sahrakuja 2, 20540 Turku
puh 0504694076
kati.kiili@sci.fi


Kipinoinen P
aula
paula.kipinoinen@gmail.com
Kipinola

Lehto Taina
Tervakuja 15, 32200 Loimaa
050 595 5836
taina.lehto1@gmail.com
Huumola

Lindström Jan

Rantahaantie 46
21160 Merimaksu
040 554 6191

etunim.sukunimi@naantali.fi
Pihkala

Vuoriluoto Pirjo

Mietoistentie 721 21270 Nousiainen
044-533 1094
pirjo.vuoriluoto@gmail.com
Summa