Kuolemajärven kotisivut

Säätiö

Agricola
Ajankohtaista
Aineistotilaukset
Arkisto
Helsingin kerho
Historiaa
Inkisten suku

Kartta
Kuolemajärveläinen
Kuolemajärvi-säätiö
Kuvia
Kylät
Laulut
Linkit
Miss Sie oot?
Muistomerkit
Osoitteet 1952
Palaute

Etusivulle

Kuolemajärvi-säätiön hallinto 2016

Hallitus

Akkanen Mika, puheenjohtaja
Viitatiaisenkuja 12. 21100 NAANTALI
puh. 02-435 8055 GSM 050-559 0590
mika.akkanen@turku.fi

Hatjalahti Mutalahti

Kettinen Kalevi, varapuh.joht.
Tuhtopolku 4 as. 21, 20810 Turku
050 558 3025
kalevi.kettinen@gmail.com
Kolkkala

Sokura Tytti

Tytti Sokura, asiamies
Tiilentekijänkatu 6 B 42, 20810 Turku
040 848 5560
tytti.sokura@gmail.com
Hatjalahti, äiti Uusikirkko, Metsäkylä

 

Pirhonen Seppo
Tyryntie 39. 31760 URJALA
puhelin: 040-532 7780

seppo.pirhonen@urjamedia.fi
Kolkkala

Ossi Tuusvuori

Tuusvuori Ossi
Kuusikaari 7, 21110 Naantali
ostuus@utu.fi

040-7608280
Pihkala/Akkala


Hallintoneuvosto

Muurinen Ossi, puheenjohtaja
Rossinkatu 1 A 1, 20380 Turku
puhelin: 050-547 4566
sähköposti:ossi.muurinen@elisanet.fi
Muurila

Pulkkinen Liisa, varapuheenjohtaja
Matinraitti 3-5 D 35, 02230  ESPOO
Puhelin: puh. 040-750 0897, (kotipuh. 040-095 7240), liisa.pulkkinen@cgi.com

Äiti Hatjalaht, isä Koivisto Rautaneni

Lea Heinämaa
Viisarintie 38 A 1, 13130 HÄMEENLINNA
puhelin: 040-524 5556
lea.heinamaa
@gmail.com
Huumola, Jokela

Hietanen Rauli
Vanha Kuninkojantie 42,  20320 TURKU

puh. 050-313 8752
rauli.hietanen@turku.fi
Hietanen

Kipinoinen Pertti
Järvenojantie 399. 21370 KÄYRÄ

puhelin: 050-406 1088
pertti.kipinoinen@pp.inet.fi
Kipinola

Lehto Taina
Terveakuja 15, 32200 Loimaa
050 595 5836
taina.lehto1@gmail.com
Huumola

Lerkki Seppo
Selkeläntie 91, 21250 Masku
0500 784124
seppo.lerkki@dnainternet.net
Inkilä

Myyryläinen Terttu
Mertapolku 2 A 20, 13210 HÄMEENLINNA
Puhelin: 050-3698385,
03-674 8666
terttu.myyrylainen@pp.inet.fi
Kaukajärvi Nuutila

Vuoriluoto Pirjo

Mietoistentie 721 21270 NOUSIAINEN
puh. 02-431 1195 GSM 044-533 1094
pirjo.vuoriluoto@gmail.com

Summa