Kuolemajärven kotisivut

Säätiö

Agricola
Ajankohtaista
Aineistotilaukset
Arkisto
Helsingin kerho
Historiaa
Inkisten suku

Kartta
Kuolemajärveläinen
Kuolemajärvi-säätiö
Kuvia
Kylät
Laulut
Linkit
Miss Sie oot?
Muistomerkit
Osoitteet 1952
Palaute

Etusivulle

Kuolemajärvi-säätiön hallinto 2017

Hallitus

Akkanen Mika, puheenjohtaja
Viitatiaisenkuja 12. 21100 NAANTALI
puh. 02-435 8055 GSM 050-559 0590
mika.akkanen@turku.fi

Hatjalahti Mutalahti

Ossi Tuusvuori


Tuusvuori Ossi
Kuusikaari 7, 21110 Naantali
ostuus@utu.fi
040-7608280
Pihkala/Akkala


Sokura Tytti

Tytti Sokura, asiamies
Tiilentekijänkatu 6 B 42, 20810 Turku
040 848 5560
tytti.sokura@gmail.com
Hatjalahti, äiti Uusikirkko, Metsäkylä

 

Lerkki

Lerkki Seppo
Selkeläntie 91, 21250 Masku
0500 784124
seppo.lerkki@dnainternet.net
Inkilä

Pirhonen Seppo
Tyryntie 39. 31760 URJALA
puhelin: 040-532 7780

seppo.pirhonen@urjamedia.fi
Kolkkala


Hallintoneuvosto

Muurinen Ossi, puheenjohtaja
Rossinkatu 1 A 1, 20380 Turku
puhelin: 050-547 4566
sähköposti:ossi.muurinen@elisanet.fi
Muurila

Pulkkinen Liisa, varapuheenjohtaja
Hyvinkäänkatu 29 D 36, 05830 Hyvvinkää
Puhelin: 0400-957 240,
tervaliisa@gmail.com

Äiti Hatjalaht, isä Koivisto Rautaneni

Lea Heinämaa
Viisarintie 38 A 1, 13130 Hämeenlinna
puhelin: 040-524 5556
lea.heinamaa
@gmail.com
Huumola, Jokela

Hietanen Rauli
Vanha Kuninkojantie 42,  20320 Turku

puh. 050-313 8752
rauli.hietanen@turku.fi
Hietanen

Kipinoinen P
aula
Keskiyöntie 16 B 4, 02210 Espoo
paula.kipinoinen@gmail.com
Kipinola

Lehto Taina
Tervakuja 15, 32200 Loimaa
050 595 5836
taina.lehto1@gmail.com
Huumola

Myyryläinen Terttu
Mertapolku 2 A 20, 13210 Hämeenlinna
Puhelin: 050-369 8385,
03-674 8666
terttu.myyrylainen@pp.inet.fi
Kaukajärvi Nuutila

Vuoriluoto Pirjo

Mietoistentie 721 21270 Nousiainen
044-533 1094
pirjo.vuoriluoto@gmail.com
Summa